ספא-תרגילי כושר לפנים - בשיטת "פנים פריז"
האימון מתבצע בהדרכה אישית מדריכה פרטית מצרפת. אימון הכושר לפנים כולל הדרכה וסדנא אישית אחד על אחד עם מדריכה פרטית מצרפת. כל האימונים הם בני 6 מפגשים של 40 דקות למפגש. האימון פועל למיצוק העור, עיבוי שפתיים, החלקת קמטי הבעה, הרמת עפעף עליון ותחתון והרמת ומיצוק הצוואר
להמשך לחץ

"מיוגה מול הפארק" – מרכז היוגה הגדול בישראל
20/12/15
מרכז היוגה הגדול בישראל, "מיוגה מול הפארק", מיוגה מול הפארק, מעבר להיותו מרכז ליוגה, הוא היכל רחב ידיים המשתרע על פני כ-1,000 מ"ר, כאשר העקרונות המכוננים אותו הם איזון בין גוף לנפש. במקום יתקיימו שיעורי יוגה מהאסכולות השונות, אומנויות לחימה רכות, פילטיס מזרן, פלדנקרייז, מדיטציה, שיעורים ייחודיים לתינוקות, ילדים ונוער, שיעורים המותאמים במיוחד לגוף האישה, הרצאות, סדנאות ובית ספר להכשרת מורים ליוגה ומטפלי זן שיאצו. כמו כן, כולל המקום מרכז לטיפולים אלטרנטיביים מגוונים כגון דיקור סיני, רייקי, רפלקסולוגיה, אנמה אמפוקו, ואף בר בריאות.


עיסוי- היסטוריה , תועלות ויתרונות
העיסוי על שיטותיו השונות נותן מענה למגוון בעיות מכאובים פיזיולוגים,מגבלות כתוצאה מתאונות
פציעות ועוד. בפאן הנפשי השפעתו של העיסוי רבה לא פחות .ההשפעה היא של רגיעה ,הרפיה,התעלות וריחוף.


ארומתרפיה – טיפול הוליסטי בשמנים ארומתים
אחת התכונות או אחד היתרונות שאני רואה בטיפול בשמנים הוא יעילותם הרבה והשפעתם המהירה על הסימפטומים של הבעיה ובכך נוצרת הקלה ולעיתים ריפוי מהיר יחסית של הבעיה.

טנטרה
מהי טנטרה ואיך היא יכולה להעצים ולשפר את חיינו?

ספא- שיטת Galvanic Spa™ II
טכנולוגית טיפוח מתקדמת, החדשנית והיעילה ביותר, אין יותר צורך לקבוע פגישה לקוסמטיקאית כדי לחדש את עור הפנים, להמריץ את הקרקפת, לצימצום והחלקה של מראה הצלוליט.רפלקסולוגיה
היא שיטה לאבחון וטיפול בבעיות ותופעות פיסיות, אנרגטיות ורגשיות . העקרון הרפלקסולוגי הוא שלכל איבר בגוף, קיימת נקודה מקבילה בכפות הרגליים ולחיצה או עיסוי או טיפול בנקודה הנכונה בכף הרגל, תשפיע על האיבר המקביל בגוף.

בניית אתרים בניית אתרים