בקורב "עולם הבריכה והספורט 2016" חוגגים ספיישל 20 שנה!!!!!!!!!!!!
29/11/15
המדריך כולל את כל התקנות והחוקים לבנייה, ניהול ואחזקה נכונה של בריכות שחייה ומכוני כושר .

כבוד לישראל – שגיא דובב זכה במדליית זהב
12/11/13
הספורטאי המצטיין שגיא דובב זכה במדליית זהב באליפות גרמניה הפתוחה במינכן. את השתתפותו בתחרות מימנה רשת אגאדיר שליוותה אותו עד לרגע הזכייה המרגש.

PRECOR, ענקית ציוד הכושר והספורט מארה"ב
29/10/13
האם ישראל הופכת למעצמת ספורט ואורח חיים בריא? אם שואלים את PRECOR, ענקית ציוד הכושר מארה"ב שהחליטה לפתוח נציגות רשמית ישראלית כנראה שכן. החברה האמריקאית החליטה לפתוח סוכנות רשמית בישראל שתצטרף ל 80 נציגויות שכבר קיימות בעולם. איש העסקים שלומי וינבאום מנכ"ל ובעלים של חברת אוניספורט הישראלית מונה להיות מנהל העסקים של החברה בישראל ורון גרוסמן מונה למנהל התפעול והכספים.

לראשונה: ארגוני אוהדים יוכלו לפנות לקבלת תמיכה כספית של משרד הספורט כבר ב-2014
24/10/13
בהמשך לרפורמה שמקדמת השרה לבנת בספורט ובהתאם להמלצת ועדת זליכה, אישר משרדה בשיתוף היועץ המשפטי לממשלה אמות מידה למתן תמיכה ציבורית בארגוני אוהדים שיסייעו בהטמעת הערך של המשחק ההוגן ולמאבק באלימות ובגזענות בספורט.

מדליות למשלחת הנוער בגולף בטורניר ניק פלדו ביווון
24/09/13
בזמן שנבחרת ישראל בכדורסל לא הצליחה להכניס את הכדור לטבעת, הצליחו דוקא גולפאי משלחת נוער של איגוד הגולף הישראלי להשיג תוצאות יפות באליפות הבינלאומית ע"ש ניק פלדו ביוון.

רוי ניסני סיים במקומות 17 ו-18 בנורבורגרינג
18/08/13
אחרי שלושה סופי שבוע רצופים בהם הנהג הישראלי אסף נקודות ודורג בעשירייה הראשונה באליפות אירופה הוא מסיים סוף שבוע ללא ניקוד

10   [11]

בניית אתרים בניית אתרים